محل برگزاری و هزینه های کنفرانس:

چهارمین كنفرانس ملی کارآفرینی و مدیریت کسب و کارهای دانش بنیان با محوریت مجله بین المللی اقتصاد مقاومتی در تاریخ ۶ اسفند ۱۳۹۵

 

توسط دانشگاه جامع علمی و کاربردی استان مازندران و شرکت پژوهشی صنعتی طرود شمال و با حمایت دانشگاه بوعلی سینا همدان در هتل بین المللی

 

میزبان/شهرستان بابلسر/استان مازندران به همراه فن بازار محصولات و خدمات دانش بنیان و اولین جشنواره تقدیر از پژوهشگران ایرانی برگزار خواهد شد.

 

 

 

- به اطلاع می رساند مقالات منتخب به صورت رایگان در مجله بین المللی اقتصاد مقاومتی (www.oajre.ir) چاپ خواهند شد. کلیه مقالات به صورت کامل در کتابهای مجموعه مقالات کنفرانس قرار خواهند گرفت و در سایت سیویلیکا(Civilica)مرجع دانش نیز رونمایی خواهند شد. همچنین در صورت علاقه مندی نویسندگان می توانند با عضویت در سایت شبکه پژوهشگران ایرانی (www.irangn.ir) مقالات خود را رونمایی نمایند.

- کنفرانس در تاریخ ۶ اسفند 139۵ در هتل بین المللی میزبان/شهرستان بابلسر/استان مازندران به همراه اولین جشنواره تقدیر از پژوهشگران ایرانی برگزار می گردد.

- کلیه گواهینامه های چاپ شده به همراه دی وی دی کنفرانس حاوی مجموعه مقالات کنفرانس و ... در روز کنفرانس به شرکت کنندگان اهدا خواهد شد.

- عزیزانی که مقالات آنها به صورت ارائه پوستری مورد پذیرش قرار گرفته است نیازی به تهیه پوستر نداشته و کل مقاله در کتاب مجموعه مقالات کنفرانس گنجانده خواهد شد.

- حضور در کنفرانس رایگان می باشد. شرکت در کنفرانس با توجه به دعوتنامه ارسالی خواهد بود و عزیزانی که اقدام به ثبت نام جهت حضور نمایند دعوتنامه قبل از برگزاری کنفرانس برای آنها ارسال خواهد شد.

هزینه های ثبت نام

 

هزینه هر مقاله

۲۰0000 (تومان)

هزینه حضور

رایگان

هزینه مقاله دوم و سوم و ...(هر مقاله)

100000(تومان)

هزینه غرفه خدمات و محصولات دانش بنیان

رایگان

هزینه هر مقاله

(ویژه شرکت کنندگان در کنفرانس های قبلی شرکت طرود شمال و یا اعضای محترم کمیته علمی کنفرانسهای برگزار شده شرکت طرود شمال)

۱50000(تومان)

هزینه اسکان نویسندگان مقاله و اعضای کمیته علمی

رایگان

 


در نظر گرفتن ۲ شب اقامت رایگان ویژه نویسندگان مقالات و اعضای کمیته علمی(۵ و ۶ اسفند)

 

برگزارکنندگان:

 برگزارکنندگان

 

دریافت فرم ثبت نام و حضور در کنفرانس

قالب مقالات فارسی

قالب مقالات انگلیسی

 

اولین جشنواره تقدیر از پژوهشگران ایرانی

Scroll to top